KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954102
nr 1495 4102
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 45. Olja på pannå, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 33x43cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:30:11
5/10 13:38:11